اندکی شکیبا باشید...
تاریخ انتشار 1396/07/27-05:49

بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایتبرای طراحی وب سایت زبان های برنامه نویسی متنوعی وجود دارد که گاه کاربران را در دو راهی قرار میدهد و از طرفی شرکت های برنامه نویسی  هر کدام زبانی را پیشنهاد میدهند که این باعث سر درگمی برای انتخاب زبان برنامه نویسی می شود، که در اینجا سعی میکنم در این زمینه که کدام زبان برنامه نویسی برای وب سایت شما بهتر است صحبت کنم.

 

معروف ترین زبان های برنامه نویسی سمت سرور

      امروزه سه زبان برنامه نویسی معروف برای طراحی وب سایت در ایران  Php، asp، python هستند

 

زبان های برنامه نویسی سمت کلاینت

     Html،css،javasctipt

 

چرا شرکت های برنامه نویسی هر کدام یک زبان را پیشنهاد میدهند

این قسمت که مربوط میشه به زبان برنامه نویسی سمت سرور و بیشترین دلیل این کار، زبان برنامه نویسی  هست که در اون شرکت کار میشه و برای به دست اوردن پروژه شما زبانی که در شرکت  کار می کنند را پیشنهاد داده و چندین دلیل هم به شما ارائه خواهند داد، در زمان دانشجویی برای طراحی وب سایت از زبان asp  استفاده می کردم که بعد از چندین سال زبان برنامه نویسی php  را برای ساخت وب سایت انتخاب کردم و دریافتم که برنامه نویسان زبان php  سواد بیشتری نسبت به برنامه نویسان asp  دارند. این زبان برنامه نویسی php  سرعت بیشتری نسبت به asp  دارد، و چند ماهی است که در مورد زبان php   و python  از نظر سرعت در رقابت هستند که نسخه کنونی php  نسبت به python3  سرعت بیشتری دارد که این اسیتا نخواهد بود و احتمالا در نسخه بعدی پایثون سرعت بیشتری نسبت به php  خواهد داشت.
با همه این حرف ها این به این معنی نیست که شما از زبان asp  استفاده نکنید ، این زبان برای پروژه های معمولی خوب بوده و سرعت انجام کار بالاتر نسبت به دو زبان دیگر است، اما اگر کار شما خاص هست و یا می خواهید در اینده برای کاربران زیاد طراحی شده باشد بهتر است از php  و یا python  استفاده کنید.

 

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

ارسال نظر

تکمیل این فیلد اجباری است.
نظرات

هیج نظری ثبت نشده است.


SEO یا سئو چیست؟ و چرا به سئو نیاز دارم؟

در این مقاله سعی شده که خلاصه ای کوتاه از سئو یا seo بحث شده ، که چرا نیاز به سئو داریم و هدف seo چیست، چرا نیاز داریم وب سایتمان را برای موتور های جست و جو گر بهینه کینم، مبحث Seo مبحثی بسیار گسترده ...

بیشتر

چرا به یک وب سایت نیاز دارم؟

اکثر شرکت ها و کارخانه ها بعد از مدتی فعالیت این سوال براشون پیش میاد که آیا شرکت یا کارخانه من نیاز به یک وب سایت دارد یا خیر، در اینجا سعی میکنم توضیح بدم که در چه مواردی شما نیاز به یک وب سایت یا ح...

بیشتر
گفتگوی آنلاین