اندکی شکیبا باشید...
تاریخ انتشار 1396/06/11-05:35

چرا به یک وب سایت نیاز دارم؟


1 - به کسب و کار شما اعتبار می بخشد

یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد و باعث اعتماد انها می شود

امروزه مصرف کنندگان برای جستجوی محصولات و سرویس های مورد نیازشان از اینترنت استفاده می کنند که این روند افزایشی می بایشد، کسب و کار شما با داشتن یک وب سایت اعتبار پیدا می کند، بدون داشتن یک وب سایت بسیازی از مشتریانی که به دنبال محصول و یا سرویس شما هستند به سراغ وب سایت های رقبای شما خواهد رفت.برای کسب و کارهای خانگی این بسیار سودمند هست وقتی که شما یک مغازه برای فروش محصولاتتان ندارید.
اگر شما در حال حاضر یک وب سایت دارید اما وب سایت و یا وب لاگ شما به وسیله خودتان طراحی شده، طراحی دوباره و به صورت حرفه ای آن باعث می شود به مشتریان شما تصویری از یک شرکت معتبر و خوب دهد.

 

 

2 – یک وب سایت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود

با طراحی و برنامه نویسی یک وب سایت می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید


به عنوان شخصی که یک کسب و کار کوچک دارد ممکن است شما فکر کنید نمی توانید هزینه یک وب سایت حرفه ای را بپردازید، و اما شما باید یک وب سایت داشته باشید. همچنین هزینه طراحی یک وب سایت به پارامتر های زیادی بستگی دارد، وقتی که شما وب سایت را اجرا کردید ممکن است هزینه های ماهانه یا سالانه ای برای شما داشته باشد که این هزینه می تواند در بعضی موارد به یک میلیون در ماه برسد و یا حتی ممکن است هزینه ماهانه ای نداشته باشد. با یک مقایسه کوچک هزینه تبلیغات در روزنامه  و بازاری که شما می توانید از طریق یک وب سایت برسید، می بینید که این روش خیلی مقرون به صرقه هست برای گسترش کسب و کار شما.

 

 

3 – داشتن یک وب سایت باعث می شود که مشتریان شما همیشه مطلع باشند

با برنامه نویسی یک اپ اندرویدی و یک وب سایت به راحتی می توانید کاربران را از محصولات جدید مطلع کنید


وب سایتتان را یک بروشور یا کاتالوگ در نظر بگیرید، به روز کردن اطلاعات محصولات یا سرویس های شما خیلی راحت تر از تغییر اطلاعات چاپ شده روی کاغذ یا مواد دیگر است، با این کار به مشتریانتان اجازه می دهید از اطلاعات محصولات جدیدتان، رویداد های جدید، پیشرفت های جدید یا هر سرویس جدیدی که شما پیشنهاد می کنید مطلع شوند.
برخلاف چاپ تبلیغات که به سرعت منقضی می شوند وب سایت شما می تواند اطلاعات و اخبارها را به صورت لحظه ای نمایش دهد.

 

 

4 – همیشه در دسترس است

یک وب سایت در همه جا در دسرس است
یک وب سایت هم در دسترس مشتریان فعلی شما و هم مشتریان بالقوه شماست که این امکان را فراهم می کند که انها بتوانند به راحتی محصولات یا سرویس هیا شما را زمانی که درب مغازه شما بسته است هم ببینند، با شیوه زندگی امروزه، اینجا یک مکان خوب است برای خرید.

 

 

5 – یک وب سایت به شما این امکان را میدهد که بازار بزرگتری را هدف قرار دهید

طراحی وب سایت باعث میشود بازار بزرگتری را هدف قرار دهید
بسته به محصولات یا سرویس هایی که شما ارائه میدهید، وب سایت شما می تواند مکانی دیگر برای فروش محولاتتان باشد.
به عنوان خرده فروش، یک وب سایت(تجاری) یک مکان خوب برای فروش محصولاتتان به یک بازار بزرگتر است، حتی سرویس هایتان می تواند به صورت جهانی در دسترس باشد.
آیا فکر می کنید که شما قادر به فروش محصولات و یا سرویس هایتان به صورت آنلاین نیستید؟ فراموش نکنید که امروزه حتی ماشین و خانه هم به صورت آنلاین فروخته می شود.

 

 

6 – یک مکان یا رسانه فراهم می آورد تا کارتان را به معرض دید عموم بگذارید

وب سایت می تواند ویترین مغازه شما و کارهای شما روی اینترنت باشد
مهم نیست که کسب و کار شما جیست، یک وب سایت یک مکان خوب و یا یک ویترین خوب برای نمایش کارهایتان است. با اضافه کردن یک صفحه نمونه کار و یا گالری عکس، و همچنین توضیحاتی در مورد کارتا، شما می توانید شرح دهید که چه چیزی کار شما را از دیگران متمایز می کند.

 

 

7 – یک وب سایت موجب صرفه جویی در وقت شما می شود

با طراحی وب سایت می توان در وقت و زمان صرفه جویی کرد
دادن اطلاعات به مشتریانتان وقت شما را می گیرد، چه تماس تلفنی باشد و یا چه رو در رو، در بروشور و یا در ایمیل باشد. با یک کاتولوگ آنلاین می توانید اطلاعات بسیاری در مورد محصولاتتان یا سرویس هایتان ارائه دهید. یک مرتبه که وب سایتتان را طراحی کردید و روی اینترنت قرار دادید، در دسترس مشتریانتان به صورت نامحدود قرار خواهد گرفت که این باعث صرفه جوی در زمان می شود و زمان چیست؟ زمان طلاست.

 

 

8 – خدمات مشتریان را بهبود می بخشد

با سرویس پشتیبانی در وب سایت می توانید پاسخگوی لحظه ای مشتریانتان باشید
شاید شما محصولات سازگار با محیط زیست می فروشید و می خواهید نکاتی در مورد نحوه بازیابی آن بدهید و یا شاید شما یک حساب دار هستید و می خواهید مشتریانتان را راهنمایی کنید که چگونه حساب و کتاب هایشان را به سادگی انجام دهند. با اضافه کردن یکه صفحه پرسش و پاسخ، اضافه کردن یک مقاله یا خبرنامه برای پاسخ گویی به تمام سوالات مشتریانتان شما می توانید آنها را از محصولاتتان مطلع نگاه دارید، که این راه بهتری برای مطلع کردن آنها از خدمات و محصولات جدیدتان است.

 

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

ارسال نظر

تکمیل این فیلد اجباری است.
نظرات
96/06/17-06:57
نکاتی که گفتید بسیار عالی و کا امد هست.ممنونبهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت

برای طراحی وب سایت زبان های متفاوتی وجود دارد که هر شرکت برنامه نویسی زبانی را پیشنهاد می دهد، در این صفحه در باره این موضوع کمی صحبت خواهیم کرد...

بیشتر

SEO یا سئو چیست؟ و چرا به سئو نیاز دارم؟

در این مقاله سعی شده که خلاصه ای کوتاه از سئو یا seo بحث شده ، که چرا نیاز به سئو داریم و هدف seo چیست، چرا نیاز داریم وب سایتمان را برای موتور های جست و جو گر بهینه کینم، مبحث Seo مبحثی بسیار گسترده ...

بیشتر
گفتگوی آنلاین