اندکی شکیبا باشید...
تاریخ انتشار 1396/07/10-04:20

SEO یا سئو چیست؟ و چرا به سئو نیاز دارم؟


SEO  یا سئو چیست؟

چگونه وب سایتم را در صفحه اول گوگل و لینک اول قرار دهم

SEO  (سئو) مخفف کلمه Search Engine Optimization  می باشد که به معنی بهینه سازی موتور های جستجو می باشد.یه طور خلاصه بخوایم بگیم به این معنی که شما باید کاری کنید که موتور های جستجو از جمله google, yahoo, bing, ask  و دیگر موتور های جستجو بتوانند محتوای وب سایت شما را بهتر درک کنند.در نهایت کاربرانی که به دنبال محصولات و یا سرویس هایی که شما ارائه می دهید هستند به راحتی شما را می توانند پیدا کنند.

امروزه شرکت های بسیاری در این زمینه کار می کنند که قصد انها بالا اوردن رتبه سایت شما در گوگل است و این کار را به هر روشی که می توانند انجام میدهند که این کار صحیحی نیست. برای درک بهتر موضوع بهتر است هدف از seo  را بدانیم.


هدف SEO  چیست؟

کار سئو و هدف سئو چیست، چرا به سئو نیاز دارم

چرا ما نیاز داریم وب سایتمان را طوری بهینه کنیم تا برای موتور های جستجو گری از قبیل گوگل یا یاهو قابل درک باشد؟

زیرا ما به کاربران بیشتری برای معرفی محصولاتمان و یا سرویس هایمان را داریم ، با نگاهی دقیق تر در می یابیم که ما به مشتری نیاز داریم نه به یک سری کلیک و بودن در صفحه اول گوگل، چه بسا که کلیک و بودن در صفحه اول گوگل برای شما مشتری نمی شود، اگر کمی فکر کنید برای خود شما هم اتفاق افتاده که متنی را در گوگل جستجو کرده اید اما وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل بوده اند نیاز شما را بر طرف نکرده اند و به سراغ وب سایت دیگر رفته اید، و یا وب سایتی که پیدا کرده اید به دلیل پیچیدگی زیاد بی خیال شده اید و دیگر وب سایت ها را چک کرده اید، پس تعداد کلیک بالا و بودن در صفحه اول گوگل مهمتر از جذب مشتری واقعی نیست.

 

برای جذب مشتری بیشتر پارامتر های زیادی هستند که باید در نظر گرفته شود،از جمله رنگ بندی، لگو، نام، تجربه کاربری، سادگی استفاده، میانگین سنی کاربران شما، سازگاری و بساری از پارامتر های دیگر. پس اگر به دنبال مشتری بیشتر هستید از روش های غیر معقول پرهیز کنید.

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

ارسال نظر

تکمیل این فیلد اجباری است.
نظرات

هیج نظری ثبت نشده است.


بهترین زبان برنامه نویسی برای طراحی وب سایت

برای طراحی وب سایت زبان های متفاوتی وجود دارد که هر شرکت برنامه نویسی زبانی را پیشنهاد می دهد، در این صفحه در باره این موضوع کمی صحبت خواهیم کرد...

بیشتر

چرا به یک وب سایت نیاز دارم؟

اکثر شرکت ها و کارخانه ها بعد از مدتی فعالیت این سوال براشون پیش میاد که آیا شرکت یا کارخانه من نیاز به یک وب سایت دارد یا خیر، در اینجا سعی میکنم توضیح بدم که در چه مواردی شما نیاز به یک وب سایت یا ح...

بیشتر
گفتگوی آنلاین